Sahne Kiralama ve Satış

Sahne kiralama ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Sektörde 35 yılı aşkın tecrübe ile ekipman kiralama hizmeti veren firmamızdan Sahne modellerinden ihtiyacınıza uygun olanını kiralayabilirsiniz.
Sahne Kiralama ve Satış FiyatıSahne boyutları, ayarlanabilir sahne, sahne merdiveni kiralama, Sahne modelleri, Sahne kiralama fiyatları için 0850 885 2795  numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere Sahne hakkında bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Sahne için sürekli ihtiyacınız varsa ürünü satın alabilirsiniz. Sahne satış fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal çağrı merkezi numaramız olan 4442795 ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz gibi Sahne de stoklarımızda bulunan ürünlerimizdendir. Sahne üzeri kumaş kaplama ya da sahne halı kaplama hizmeti alabilirsiniz. Aracı firmalar olmadığı için kaliteli ürünü uygun fiyatla tedarik edebilirsiniz. Her üründe olduğu gibi Sahne da farklı kalite ve modellerle üretilmektedir. Size en uygun olan modeli öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Fazla kapasiteli ürüne fazladan ücret ödemekten ya da aldığınız ürünün yetersiz gelmesinden sakının. Sektörde yıllardır bu işi yaptığını söyleyen firmalardan mutlaka referans isteyiniz.

Sahne Kiralama

Satın alma kirala! Tek seferlik bir organizasyonunuz varsa Sahne satın alma maliyetine girmenize gerek yoktur. Sahne kiralayarak organizasyonunuzu uygun maliyetle tamamlayabilirsiniz. Bu sayede ürünü daha sonrasında saklama, depolama zahmetine girmemiş olursunuz.

Sahne Kiralama ve Satışı

İhtiyacınız olan Sahne kiralamayı ürünü depomuzda görerek yapabilirsiniz. Size en yakın olan depomuzu öğrenmek için çağrı merkezimiz (0850 885 2795 – 444 2795) ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünü görüp, test ettikten sonra kiralama ya da sıfır olarak satın alma konusunda karar verebilir, sözleşmenizi yaparak işinizi profesyonel bir firma ile tamamlayabilirsiniz.

  • Ankara’da  Sahne kiralamak ya da satın almak için: 0312 319 5868
  • İstanbul Anadolu Yakasında  Sahne kiralamak ya da satın almak için: 0216 386 0018
  • İstanbul Avrupa Yakasında  Sahne kiralamak ya da satın almak için: 0212 211 1508
  • İzmir’de Sahne kiralamak ya da satın almak için: 0232 4418814
  • Antalya’da  Sahne kiralamak ya da satın almak için: 0242 2410889
  • Diğer iller için çağrı merkezi numaramız: 444 2795 – 0850 885 2795

Etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız için binlerce çeşit ürünü kiralayabileceğiniz tek adresiz. Sadece Sahne için değil, ihtiyacınız olan tüm ürünleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bizi destekleyen ve Türkiye genelinde büyümemize yardımcı olan binlerce mutlu müşterimizin arasında sizleri de görmek, sizlere ürün desteği sağlamak bize mutluluk verecektir.

Sahne ürününüzü isterseniz depomuzdan kendiniz ya da nakliyeciniz ile aldırabilir, isterseniz nakliye hizmetimizi alarak adresinize teslim desteği alabilirsiniz. En az zahmet ve en az zaman harcayarak isteklerinize ulaşmanız konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaktan mutluluk duyuyoruz.