Şemsiye Kiralama ve Satış

Şemsiye kiralama ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Sektörde 35 yılı aşkın tecrübe ile ekipman kiralama hizmeti veren firmamızdan Şemsiye modellerinden ihtiyacınıza uygun olanını kiralayabilirsiniz.
Şemsiye Kiralama ve Satış Fiyatı
Şemsiye renkleri, Şemsiye modelleri, Şemsiye kiralama fiyatları için 0850 885 2795  numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere Şemsiye hakkında bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Şemsiye için sürekli ihtiyacınız varsa ürünü satın alabilirsiniz. Şemsiye satış fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal çağrı merkezi numaramız olan 4442795 ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz gibi Şemsiye de stoklarımızda bulunan ürünlerimizdendir. Aracı firmalar olmadığı için kaliteli ürünü uygun fiyatla tedarik edebilirsiniz. Her üründe olduğu gibi Şemsiye da farklı kalite ve modellerle üretilmektedir. Size en uygun olan modeli öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Fazla kapasiteli ürüne fazladan ücret ödemekten ya da aldığınız ürünün yetersiz gelmesinden sakının. Sektörde yıllardır bu işi yaptığını söyleyen firmalardan mutlaka referans isteyiniz.

Şemsiye Kiralama

Satın alma kirala! Tek seferlik bir organizasyonunuz varsa Şemsiye satın alma maliyetine girmenize gerek yoktur. Şemsiye kiralayarak organizasyonunuzu uygun maliyetle tamamlayabilirsiniz. Bu sayede ürünü daha sonrasında saklama, depolama zahmetine girmemiş olursunuz.

Şemsiye Kiralama ve Satışı

İhtiyacınız olan Şemsiye kiralamayı ürünü depomuzda görerek yapabilirsiniz. 3m ve 4m ortadan direkli şemsiye modellerinin yanı sıra 3m yandan açılır abajur şemsiyelerimizden de kiralayabilirsiniz.

Size en yakın olan depomuzu öğrenmek için çağrı merkezimiz (0850 885 2795 – 444 2795) ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünü görüp, test ettikten sonra kiralama ya da sıfır olarak satın alma konusunda karar verebilir, sözleşmenizi yaparak işinizi profesyonel bir firma ile tamamlayabilirsiniz.

  • Ankara’da  Şemsiye kiralamak ya da satın almak için: 0312 319 5868
  • İstanbul Anadolu Yakasında  Şemsiye kiralamak ya da satın almak için: 0216 386 0018
  • İstanbul Avrupa Yakasında  Şemsiye kiralamak ya da satın almak için: 0212 211 1508
  • İzmir’de Şemsiye kiralamak ya da satın almak için: 0232 4418814
  • Antalya’da  Şemsiye kiralamak ya da satın almak için: 0242 2410889
  • Diğer iller için çağrı merkezi numaramız: 444 2795 – 0850 885 2795

Etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız için binlerce çeşit ürünü kiralayabileceğiniz tek adresiz. Sadece Şemsiye için değil, ihtiyacınız olan tüm ürünleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bizi destekleyen ve Türkiye genelinde büyümemize yardımcı olan binlerce mutlu müşterimizin arasında sizleri de görmek, sizlere ürün desteği sağlamak bize mutluluk verecektir.

Şemsiye ürününüzü isterseniz depomuzdan kendiniz ya da nakliyeciniz ile aldırabilir, isterseniz nakliye hizmetimizi alarak adresinize teslim desteği alabilirsiniz. En az zahmet ve en az zaman harcayarak isteklerinize ulaşmanız konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaktan mutluluk duyuyoruz.